Serwis AGD w Ełku

Naprawa AGD Ełk. Serwis dużego AGD - ełcka oferta naprawy elektrycznych urządzeń domowych. Profesjonalna i fachowa naprawa lodówek, pralek, zmywarek w Ełku i w rejonie ełckim. Dojazdy do klientów - Ełk i okolice.
Wykonujemy tylko naprawy pogwarancyjne!

Kontakt z serwisem ☎

naprawa AGD Ełk

Nie naprawiamy sprzętu AGD na gwarancji!

Ełcki serwis posiada oryginalne części i podzespoły lub sprawdzone zamienniki. W ramach usługi ełccy serwisanci oferują darmową analizę przyczyny awarii. Oprócz pralek, lodówek i zmywarek serwis AGD w Ełku oferuje też naprawy pogwarancyjne ceramicznych i indukcyjnych płyt grzewczych, naprawy kuchenek, piekarników oraz zamrażarek. Serwisanci z Ełka nie prowadzą samej sprzedaży detalicznej części zamiennych. Oferują je wyłącznie w ramach usług serwisowych.

Zgłoś awarię ☎

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego z naszym ełckim serwisem w sprawie zgłoszenia awarii sprzętu AGD - Ełk i rejon ełcki. Mobilne usługi naprawy urządzeń AGD wykonywane są przez doświadczonych ełckich serwisantów. Szybko, fachowo i sprawnie naprawiane są popularne urządzenia renomowanych producentów branży AGD (AMICA, ELEKTROLUX, GORENJE, CANDY, ARISTON, BOSCH, SAMSUNG, WHIRLPOOL i wiele innych) przez techników serwisu z Ełka. Specjalistyczny serwis AGD w Ełku czynny jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 18.00, w sobotę od 8.00 do 14.00, w niedzielę NIECZYNNE.

naprawa AGD Ełk