Serwis AGD w Siemianowicach Śląskich

Naprawa AGD Siemianowice Śląskie. Serwis dużego AGD - siemianowicka oferta naprawy elektrycznych urządzeń domowych. Profesjonalna i fachowa naprawa lodówek, pralek, zmywarek w Siemianowicach Śląskich i w rejonie siemianowickim. Dojazdy do klientów - Siemianowice Śląskie i okolice.
Wykonujemy tylko naprawy pogwarancyjne!

Kontakt z serwisem ☎

naprawa AGD Siemianowice Śląskie

Nie naprawiamy sprzętu AGD na gwarancji!

Siemianowicki serwis posiada oryginalne części i podzespoły lub sprawdzone zamienniki. W ramach usługi siemianowiccy serwisanci oferują darmową analizę przyczyny awarii. Oprócz pralek, lodówek i zmywarek serwis AGD w Siemianowicach Śląskich oferuje też naprawy pogwarancyjne ceramicznych i indukcyjnych płyt grzewczych, naprawy kuchenek, piekarników oraz zamrażarek. Serwisanci z Siemianowic Śląskich nie prowadzą samej sprzedaży detalicznej części zamiennych. Oferują je wyłącznie w ramach usług serwisowych.

Zgłoś awarię ☎

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego z naszym siemianowickim serwisem w sprawie zgłoszenia awarii sprzętu AGD - Siemianowice Śląskie i rejon siemianowicki. Mobilne usługi naprawy urządzeń AGD wykonywane są przez doświadczonych siemianowickich serwisantów. Szybko, fachowo i sprawnie naprawiane są popularne urządzenia renomowanych producentów branży AGD (AMICA, ELEKTROLUX, GORENJE, CANDY, ARISTON, BOSCH, SAMSUNG, WHIRLPOOL i wiele innych) przez techników serwisu z Siemianowic Śląskich. Specjalistyczny serwis AGD w Siemianowicach Śląskich czynny jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 18.00, w sobotę od 8.00 do 14.00, w niedzielę NIECZYNNE.

naprawa AGD Siemianowice Śląskie