Serwis AGD w Zamościu

Naprawa AGD Zamość. Serwis dużego AGD - zamojska oferta naprawy elektrycznych urządzeń domowych. Profesjonalna i fachowa naprawa lodówek, pralek, zmywarek w Zamościu i w rejonie zamojskim. Dojazdy do klientów - Zamość i okolice.
Wykonujemy tylko naprawy pogwarancyjne!

Kontakt z serwisem ☎

naprawa AGD Zamość

Nie naprawiamy sprzętu AGD na gwarancji!

Zamojski serwis posiada oryginalne części i podzespoły lub sprawdzone zamienniki. W ramach usługi zamojscy serwisanci oferują darmową analizę przyczyny awarii. Oprócz pralek, lodówek i zmywarek serwis AGD w Zamościu oferuje też naprawy pogwarancyjne ceramicznych i indukcyjnych płyt grzewczych, naprawy kuchenek, piekarników oraz zamrażarek. Serwisanci z Zamościa nie prowadzą samej sprzedaży detalicznej części zamiennych. Oferują je wyłącznie w ramach usług serwisowych.

Zgłoś awarię ☎

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego z naszym zamojskim serwisem w sprawie zgłoszenia awarii sprzętu AGD - Zamość i rejon zamojski. Mobilne usługi naprawy urządzeń AGD wykonywane są przez doświadczonych zamojskich serwisantów. Szybko, fachowo i sprawnie naprawiane są popularne urządzenia renomowanych producentów branży AGD (AMICA, ELEKTROLUX, GORENJE, CANDY, ARISTON, BOSCH, SAMSUNG, WHIRLPOOL i wiele innych) przez techników serwisu z Zamościa. Specjalistyczny serwis AGD w Zamościu czynny jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 18.00, w sobotę od 8.00 do 14.00, w niedzielę NIECZYNNE.

naprawa AGD Zamość